| anonim_4396 a întrebat:

Am cumparat ceva de pe okazii iar acum nu il mai vreau si peste cateva zile o sa-mi ajunga prin posta romana. Daca nu il iau de la posta ce se intampla cu el? ajunge la proprietar sau sunt obligat sa il cumpar?

Răspuns Câştigător
| Reeka a răspuns:

Nu ti se intampla absolut nimic! Produsul se va returna proprietarului. Doar ca nu este un gest frumos, deoarece persoana respectiva este obligata sa plateasca transportul degeaba.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| anadark84 a răspuns:

Probabil iti va da calificativ negativ pentru neseriozitate.

| Ro0oBerT a răspuns:

Ajunge din nou la proprietar dar ar fi bine sa ii spui ca nu-l mai vrei si sa-l ia inapoi. Funda?

| NeedForSpeed2013 a răspuns:

Pai ai dat bani? Daca nu, nu il mai primi.

| BatPug a răspuns:

Nu fi nesimtit, ia-l si poate il poti vinde la cineva, sau cine stie. Daca ai cont pe okazii, nu merita sa-ti faci o reputatie naspa cu intamplari de genu'.