| Geluelu a întrebat:

Am dat invite unui prieten pentru a primi cei 200 lei de la revolut cadou.
A făcut tot ce trebuia dar când a făcut cele 3 tranzacții de minimum 15 lei a fost la magazin și a cumarat de fiecare data de câte 15 lei de 3 ori și încă nu am primit cei 200 lei, asta s-a întâmplat vineri. De ce nu a primit banii?

3 răspunsuri:
| Skarr a răspuns:

Vezi ca ai o perioda limita in care trebuie sa faca tranzactiile. Daca a trecut timpul nu mai primesti banii. Si eu am patit asta.
Verifica la referrals daca gasesti oamenii invitati si o sa iti scrie acolo daca a expirat timpul

| Geluelu explică (pentru Skarr):

Nu am găsit aceasta comanda
Dar normal ar trebui sa primesc banii
Dar banii intra instant sau trebuie sa aștepți pana vor intra?

| Skarr a răspuns (pentru Geluelu):

Poate si sa dureze cateva zile. Dar daca nu intra in zilele urmatoare ti am zis. Probabil sa fi trecut prea mult timp de cand a facut cardul pana a facut tranzactiile