| dosia26 a întrebat:

Salutare. Am si eu o problema. Am invitat pe un prieten sa isi faca card la revolut vineri. A intrat si si-a facut cont a depus banii(90roni) si a facuttoate alea 3 tranzactii de minim 15 roni. Nici in ziua de azi adica luni, nu mi-a intrat banii. Oare de ce? Ms mult de ajuror!

Răspuns Câştigător
| newaccountbye a răspuns:

Salut! În general, tranzacțiile cu Revolut sunt procesate instant, dar uneori pot dura până la 24 de ore pentru a fi finalizate. Dacă banii nu au fost încă transferați în contul tău, ar trebui să contactezi echipa de suport Revolut pentru a vedea dacă există o problemă cu tranzacția. De asemenea, ar trebui să verifici dacă ai furnizat corect informațiile de plată și dacă banii au fost transferați la adresa corectă.