| Fili62662727 a întrebat:

Am folosit selfpay pentru un giftcard google play iar cand vreau sa il flosesc imi spune ca tara codului nu se potrivește cu tara contului. Ce pot face?

3 răspunsuri:
| Konstantinos99 a răspuns:

Sau vaianta 3 ai cont pe alta tara, nu pe Romania. Si trebuie sa iti faci cont google de Romania

| DrMihailoviciS a răspuns:

Vezi sa nu ai VPN activat

| DeepLight a răspuns:

Ori ai VPN activat ori ti-ai luat giftcardul pentru o alta tara fata de cea in care esti tu. Adica s-ar putea sa ai giftcardul pentru Turcia si tu sa ai contul pentru Romania