| AjutoameniipeTPU a întrebat:

Salut TPU. Stie cineva daca s-au bagat giftcard uri google play de 5 euro la aparatele selfpay?

5 răspunsuri:
| DonMoldo a răspuns:

Am mai vazut intrebarea ta de mininm 2-3 ore de unde ai vrea sa stim noi daca nu ne zici oras nimic ele exista dar nu avem de unde sa stim daca sunt la tine in oras.

| LarisaChe07 a răspuns:

Te duci si vezi, ce e asa greu?

| AjutoameniipeTPU explică (pentru LarisaChe07):

Pai eu stau la tara si n am asa ceva d-aia si intreb ca poate stie cineva, dar raspundeti doar sa va aflati in treaba.

| LarisaChe07 a răspuns (pentru AjutoameniipeTPU):

De unde vrei sa stiu ca stai la tara daca nu ai spus?

Intrebarea ta e si mai in aer, prin cateva click-uri am aflat ca are. Nu stii sa folosesti internetul?

https://selfpay.ro/servicii/gift-cards-and-games/