| Cactusjack32 a întrebat:

Am fost recent la Banca Transilvania pentru a-mi ridica cardul de debit si am inteles ca trebuie sa astept un sms de la bt carduri cu un cod de activare a cardului. Intrebarea mea este in cat timp primesc acel sms cu codul pentu ca a trecut ceva timp de cand am primit cardul. Va rog frumos sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate le ai dat gresit numarul tau de telefon si sms ul a ajuns la altcineva, luni dimineata mergi la bancă si intreaba i ce poti face sa primesti sms ul, spune le ceva nu ai primit sms ul de la ei, si atunci te vor ajuta fetele acelea de la bancă sa ti activeze cardul.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar tu de cît timp ai cardul? Cei de la banca de ce nu au vrut sa i ti spună cand i ti activeaza cardul?

| Cactusjack32 explică (pentru CristiDinBucuresti):

A trecut o zi de cand am primit cardul. Cei de la bancă mi-au zis doar ca o sa primesc un sms cu codul de activare curand si apoi sa ma duc la un bacomant... Dupa parerea mea nu cred ca ar trebui sa dureze asa de mult pentru un sms cu un cod, dar nu stiu! Oare am inteles eu gresit si trebuie sa ma duc la atm apoi sa primesc sms-ul?