| Vali500 a întrebat:

Am infiintat un srl si doresc sa fac o flota de livrari : glovo, eMAG, fondopanda, bolt, tazz.
Din ce am inteles de pe net, trebuie sa iau legatura cu fiecare separat (nu stiu daca exista posibilitatea de "afiliere" print-o singura aplicatie cu toate). Intrebarea e cum vor lucra curieri cu 5 aplicatii sau exista o aplicatie pentru toate? Multumes anticipat.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu există aplicație comună. Fiecare are flota lui, nu le faci tu flotă la toate deodată.

| Vali500 explică (pentru sadrian46):

XDelivery este o aplicatie pentru glovo si tazz. Sunt sigur ca mai exista aplicatii care au 3 sau mai multe companii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E frecție și asta ce vrei sa faci tu. Uite exemple

https://forum.softpedia.com/......din-spate/