| anonim_4396 a întrebat:

Am niste telefoane pe butoane si as vrea sa le vand, imi puteti da cateva idei de preturi?
Chiar as vrea sa le dau!
Multumesc!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai spus ce telefoane si daca sunt functionale.10-50 lei.Mai mult nu cred. Daca il dai la achizitionarea unui telefon nou de la o retea tot iti reduce 10E.Mai castigat esti acolo.

| RareşTPUro a răspuns:

150 de lei sau 250 lei... big grin

| Petrica1337 a răspuns:

Eu le-as pastra ca amintire laughing cine stie la ce mai pot fi bunewinking

| BadassFox a răspuns:

Depinde de calitate si marca, dar pot ajunge la maxim 50 de lei

| DomnisoaraVisatoare26 a răspuns:

Cam intre 20-150 de lei, dar pretul difera de la telefon la telefon