| Puffulets a întrebat:

am un telefon NOKIA asa 200 (dual sim), are cateva butoane de la tastatura sterse si carcasa e cam zgariata.As vrea sa-l vand dar nu stiu cat sa cer pe el...voi ce ziceti?:d

2 răspunsuri:
| HDR10 a răspuns:

Ar fi bine sa-i schimbi carcasa, vei scoate mai multi bani de pe el.
Asa, maxim 150 daca primesti.

| Rockass987 a răspuns:

Presupun că ai dat în jur de 300 de lei pe el, nu? Păi, încearcă să-l dai la jumătate de preţ. Dacă nu merge, mai scade 50 de lei. Cineva tot o să îl ia la preţul ăsta.