| LauBau a întrebat:

Am o intrebare in legatura de plata online cu, cardul.
La Banca Transilvania exista asa numitul 3D-Secure la platile online, ar trebui sa primesti un SMS pe telefon cu o parola pe care trebuie sa o introduci.
Azi am fost la banca sa imi actualizez numarul de telefon, deoarece nu primeam SMSul. Odata ajuns acasa am incercat din nou sa platesc online cu, cardul, dar tot nu primesc nici un SMS.

Credeti ca dureaza ceva timp pentru complectarea procesului de actualizare?
Vi s-a intamplat si dumneavoastra? Cum a-ti procedat?

1 răspuns:
| Am3lia a răspuns:

Am patit-o si eu, mi-au gresit numarul si daca imi amintesc bine a trebuit sa astept 24 de ore sa se actualizeze in sistem. Mai asteapta pana maine, daca tot nu primesti niciun sms la plata, suni la ei sau le mai faci o vizita "prieteneasca".