| lucianm22 a întrebat:

Am o mare problema am comandat pe net un pachet demo care cica e gratis pe site-ul http://www.eurocor.ro/lectie_demo_gratuita_posta.php da nu stiu daca este gratis sau nu si mi-a zis ca in 10 zile vine cu pachetul la usa si nu vreau deloc chestia asta ma puteti ajuta sa imi spuneti daca este gratis sau nu si daca nu este gratis dati-mi si mie o legatura cu iei sa pot sa le explic cum sta treaba va rog nu ignorati acest anunt ca dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| adrianbreje a răspuns:

Stai linistit! Este gratis asa cum ti-au zis! Am primit si eu de la ei un astfel de curs demo prin posta si e gratis doar ca la cateva zile/saptamani te suna cei de la eurocor sa te intrebe care e parerea ta despre cursul lor si daca doresti sau nu sa cumperi cursul intreg. Asta e toata treaba!

2 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Pachet demo - mie nu mi-a dat nimeni nimic gratis - sa crezi tu ca este demo - in general demo se descarca - vezi daca iti place si pe urma se comanda

| George_Dale_1989 a răspuns:

Este asa de gratis incat, acum vreo 2 ani, am comandat acest pachetul "gratuit". bun, a venit l-am scos si nu mi s-a parut nimic interesant… a 2-a luna ce sa vezi alt colet tot de la ei, evident nu l-am scos, dupa care imi trimit plicuri cca am de platit 66 de lei sau ceva de genul, asta e hotie pe fata iti spun ca e gratuit dupa care nu mai e gratuit….am sunat la ei le-am spus ca nu ma intereseaza cursul lor si m-au lasat in pace … evident nu le-am platit nimic.
Acum au angajat ceva firma de recuperati care mi-au trimis un plic ca trebuie sa platesc cei 66 de lei + 20 de lei taxa de recuperarelaughing astia sunt penibili jur. si pe deasupra sunt si nesimtiti.