| Powerrrrrr a întrebat:

Am comandat un pachet pe internet si a venit cu intarziere. Problema e ca in timpul in care am asteptat am crezut ca nu mai vine si am comandat altceva. Pot sa trimit pachetul inapoi? Trebuie sa platesc transportul?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Raspunsul depinde de regulile firmei de unde l-ai comandat, respectiv daca acestia accepta restituirea. Sigur ca va trebui sa platesti transportul, daca il restitui. Numai bine!

2 răspunsuri:
| Ekcstsy a răspuns:

Baaaaaa tu nu stii cine esti tu? Esti cetatean european si ai drepturi :p. Intra aici ai toate detaliile: http://consumatoreuropean.ro/

| sabry_3277 a răspuns:

Da il poti trm...