| zahy a întrebat:

Am o problema cred cu youtube analytics am dat de exemplu sa vad pe ( duminica, azi) imi arata ca am 2000 de vizualizari dar bani sunt tot 0. am primit un total de 12 centi cand am aceptat parteneriatu cu ei si am transformat toate videoclipurile la generarea de bani si eu am bifat si platforme pentru generare de bani si tot nu primesc bani. car e treaba? pe adsense imi da o medie de 30 centi pe click si pe youtube care apartine 80% de google nu primesc nimica? ma mai si injura lumea ca am reclame laughing) si nici bani nu fac. care e treaba?

Răspuns Câştigător
| awspam a răspuns:

2000 dar la clipuri vechi sau la total de view? sau nu ai bifat bani cand ai pus ala? si se fac view pe gratis daca nu e ce vor ei. ia legatura cu YT, stiu ei mai bine, asa cred

| zahy explică (pentru awspam):

Am 2000 view in 30 ore. duminica si luni, trecuse 30 ore. total view am multe. dar nu primesc bani aia e problema mea am primit 12 centi doar cand am aceptat asocierea si am transformat toate clipurile pentru bani, si a primit un clip 8 centi si altu 4. ok asta a fost atunci la inceput, dar acuma deja sunt cred ca peste 100.000 view si nu am primit nimic, in fine ma multumesc cu adsense macar acolo fac un banut, da ma oftic ca puteam face mai mult.

| awspam a răspuns (pentru zahy):

Sunt niste termeni care ai dat acceptul cand ai facut contul. sa primesti la 0.01 centi la 30de zile sau la 6 luni, sau nu ai setat ceva cum trebuie, depinde unde si cum ai facut contul, verifica tot inca odata