| Ion976 a întrebat:

Am primit apel de la un număr ciudat de străinătate. Nu e prima oara, în trecut mai primeam de Uk sau și de alta tari dar acum un număr cu prefix +685 urmat de încă 6 cifre. Am cautat pe net și e prefix de Samoa (nici nu știam unde o fi tara asta și am aflat ca e o insulita de prin Pacific mai departe de Australia).

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Să răspunzi nu e o problemă, să reapelezi, foarte probabil da

(...zic si eu așa, deși tu n-ai intrebat de fapt, nimic)

| Ion976 explică (pentru sierra1):

Nu am pus o întrebare propriu zisa am vrut sa vad ca părere au alții ca am am mai auzit de chestii din astea dar nu știu concret. Mulți zic sa nici nu răspunzi la asa ceva

| sierra1 a răspuns (pentru Ion976):

Mulți zic așa, că n-au ce face

| Ion976 explică (pentru sierra1):

Eu nu am răspuns l-am lăsat sa sume pana s-a oprit și după am blocat. Cică nu e bine nici măcar sa ii închizi ca știu din proprie experienta când ma sunau cu nr de Anglia. Dacă te suna și închizi suna instant iar și dacă ai blocat suna de pe altul.

| ReddY25 a răspuns:

Eu blochez numerele dubioase de obicei

Răspuns utilizator avertizat