| MartinelFrumuselul a întrebat:

astazi am primit un apel si nu stiu exact din ce tara este. Prefixul era +316..., imi puteti spune ce tara apartine acestui prefix? Ofer funda!

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bielorrusia.

| MartinelFrumuselul explică (pentru mgtow):

Sigur?

| MartinelFrumuselul explică (pentru mgtow):

Chiar acum am vazut si nu este, prefixul pentru Bielorusia este +375. Mersi oricum! :*

| mgtow a răspuns:

Http://www.travelnotes.ro/......nationale/ aici zice ai mult de cautat in caz ca nu e Bielorrusia.

| MartinelFrumuselul explică (pentru mgtow):

Cred ca este din Olanda, insa prefixul este +31

| mgtow a răspuns (pentru MartinelFrumuselul):

Http://www.auslandsvorwahlen.net/es/prefix/143 bingo, iti dai funda automata :))

| MartinelFrumuselul explică (pentru mgtow):

O fi numai stiu, o sa astept sa ma sune iar si poate asa aflu laughing)

| mgtow a răspuns (pentru MartinelFrumuselul):

Olanda e.

| Maioru a răspuns:

Statul Kansas orasul Wichita SUA

| njohn a răspuns:

Bielorusia