| Forthew a întrebat:

Am primit de curand o donatie de 2 euro pe paypal si îmi apare ca banii sunt în asteptare, ce are trebui sa fac? Trebuie doar sa astept sau mai trebuie sa fac ceva în plus? Scuzati categoria

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce donatie e aia 2 euro, spune i sa puna mai mult, pe card daca nu ai 10 lei nu i poti scoate dar pot cumpăpra de ei, asa ca 2 euro posibil ca sunt prea putini si nu te lasa sa i scoti, sa puna 200 de euroi.

| Violleta2022 a răspuns:

Trebuie sa-i ceri (claim) si apoi sa-i transferi in contul bancar care l-ai legat de contul paypal