| Xpert2000 a întrebat:

Am primit un card cadou de la google AdWords in valoare de 200 RON nu prea sunt in domeniu cu AdWords cine ma poate ajuta?

4 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Poti folosi acei bani in campaniile de pe adwords, in sensul ca poti plati serviciile de promovare a site-ului tau.

| badgirl22 a răspuns:

Pai folosesti acei 200 ron pentru a-ti face reclame platite pentru site-ul tau.

| reaper a răspuns:

Uite aici ceva informatii despre Adwords http://webdesignblog.ro/campaniile-adwords/

| Ghio a răspuns:

Da add la fratutucatalin@yahoo.com sa iti explic ce trebuie sa faci!