| Annitu a întrebat:

Astăzi am primit o scrisoare de la adwords + un card ataşat în valoare de 260 ron. Problema e că eu nici măcar nu am cont. A mai primit cinevA? Pot să-i folosesc? Am înţeles că trebuie să depun 30 lei la bancă ca să-i pot folosi pe ăştia 260 ron. Ştie cineva mai multe?
Mersi happy

4 răspunsuri:
| Annitu explică:

Da...au primit mai mulţi.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cineva sa folosit de numele si datele tale personale,pentru a face inregistrarea la adsense,cineva care are un site, poti vinde cardul cu jumatate din pret, sau il poti folosi tu pentru a face reclama pe site-ul tau si poti face bani pe net.

| reaper a răspuns:

Uite aici ceva informatii despre Adwords http://webdesignblog.ro/campaniile-adwords/

| AbrudanIonut a răspuns:

Nu stiu ce sa zic ii scrisoare oficiala de la google?