| anonim_4396 a întrebat:

Am primit un card cadou "Google Adwords" la începutul anului,
Și de atunci mă tot întreb ce pot face cu el, când m-am decis ce să fac n-am reușit, să cumpăr domeniu. com pentru blogul meu.
https://lh4.googleusercontent.com/......rd+001.jpg

Acum sunt curios cine a mai primit, și ce-a făcut cu el.
Să-mi dea și mie o idee până nu-mi retrag banii de pe el.
Mulțumesc!

P. S: Dacă pot cumpăra un domeniu, cu acest card explicați-mi vă rog.
Cardul a fost retușat în Paint, ștergând datele sale, mai puțin numele meu.

Scuzați-mă dacă vorbesc tâmpenii, nu e punctul meu forte "Cardul"happy

Răspuns Câştigător
| cby a răspuns:

Imaginea al carei link ai pus aici nu se afiseaza, este un link incorect, pentru ca da eroare. Dar asta nu conteaza de fapt. Ce spui tu este ca ai primit un plic de la Google AdWords probabil in valoare de 380 de lei. Nu poti face nimic altceva cu acest tichet sau card cum vrei sa ii spui, decit sa iti faci cont AdWords si sa cumperi cu acei bani spatiu de reclama online pentru orice vrei sa faci publicitate. Presupun ca ai un blog sau site si ai incercat sa pui AdSense pe el. De aceea ai primit plicul cu tichetul. Acum sigur ca n-aveai de unde sa stii despre ce e vorba, nici eu n-am stiut, dar in plic ai explicatiile respective, se pare ca nu ai citit nimic. Pe scurt banii respectivi nu-i poti folosi la nimic altceva decit pentru AdWords. OK?

1 răspuns:
| reaper a răspuns:

Uite aici ceva informatii despre Adwords http://webdesignblog.ro/campaniile-adwords/