| Anneeeeee a întrebat:

Am primit un sms in care scria ca o sa fie factura in mod electronic si nu stiu cum sa o fac sa nu mai fie in mod electronic sa fie prin factura si sa o platesc la sediul orange? dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Katline a răspuns:

Suna la serviciu clienti al carui numar cred ca este 411 nu stiu sigur, si cere sa vorbesti cu un consultant. Sper ca am fost de ajutor. Succes!

2 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Suni la relatii cu clientii si ceri operatorului sa-ti parvina factura prin posta.O poti platii oriunde si daca factura vine in format electronic, nume\nr tel\cod facturare
http://www.orange.ro/......i/iq/23841

| SoulHealer a răspuns:

Sau mult mai simplu, intrii pe www.orange.ro, te înregistrezi şi alegi modalitatea de a primii factura.

Peace!