| δεάδℓλκιss a întrebat:

Mi.am facut cont pe Orange, insa nu sunt administrator pe acel cont, deci nu pot vedea factura in format electronic. De curand mi.am cumparat un alt telefon si mi.am prelungit si abonamentul. Dupa prelungirea abonamentului am primit un mesaj in care scria ca voi primi factura in format electronic. La magazin mi s.a spus ca doar voi primi un mesaj gen "Factura este scadenta in data de..."
Intrebarea : Voi mai primi factura prin posta, sau o voi primi doar electronic?

2 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Suna la 444 si vezi ce informatii primesti.

| Dots a răspuns:

Eu spre exemplu sunt la cosmote si primesc factura in ambele variante!
uite-te pe factura si suna maine la numarul de acolo "relatii cu clientii " si ei ar trebui sa te lamureasca!