| anonim_4396 a întrebat:

ma joc TopElevent pe facebook si folosind varianta de pe iphone am itnrat la topjoy acolo scria ca daca ma loghez cu facebook si instalez nu stiu ce imi da 8 token-uri.M-am luat am primit 8 token-uri si dupa nu am mai instalat programu lor in telefon..Se poate sa-mi vina factura etc ceva? sa platesc?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Salut. Da, daca programul era cu taxa si tu ai abonament poti fi taxat chiar daca nu l-ai descarcat.