| Paulvasile10 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de pariurile sportive,eu ieri am pus un bilet cu meciuri de ieri si unul din evenimente era trecut pe flashscore cu drf(doar rezultatul final).De dimineata cand m-am trezit,am deschis flashscore si totnu era trecut rezultatul, a fost la ora 19:00 meciul.Problema este ca am verificat si biletul si era inca in desfasurare...cum sa fac sa vad daca l-am luat? trebuie sa ma duc la casa unde am pus sa intreb?

3 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Mai asteapta un pic, poate s-a intrerupt sau ceva...

| GabrielStn a răspuns:

Uita-te si pe livescore si verifica sau intra pe site-ul respectivei agentii de pariuri si mergi la "Verificare Bilet". Introduci codul de pe bilet si verifici sa vezi daca meciul s-a terminat sau nu.

| RobEERTtttt a răspuns:

Am si eu aceeasi problema spune-mi te rog ce ai rezolvat