| jokeruljoker a întrebat:

Buna ziua am si eu o intrebare referitoare la pariurile sportive. Daca am cumparat un bilet si pe el am de exemplu 5 meciuri si nu imi ies toate 5, si imi reusesc de exemplu 3/5, iar celelalte 2 nu mi-au iesit,mai primesc ceva,sau e ca la LOTO,biletul fiind anulat? A doua intrebare a mea este daca in afara de bilet mai trebuie sa platesc ceva,dupa aflarea rezultatelor, ma refer la o penalitate ceva.

Răspuns Câştigător
| strazi1 a răspuns:

Salut,
Biletele SIMPLE se achita DOAR in cazul in care ti-au iesit corect toate cele 5 meciuri.
Biletele SISTEM, sunt paruri ce iti permit sa combini meciurile de pe bilet intre ele chiar daca ai pierdut un meci sau mai multe, poti castiga, pentru mai multe informatii intra intr-o agentie de pariuri, te vor lamuri dansii...Cat despre punctul DOI, NU exista penaltitati dupa aflarea rezulatatelor, in caz de castigi ii penalizezi tu pe dansii laughing
FUNDA laughing

2 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Nu mai primesti nimic decat dac ai jucat in sistem.
Bafta!

| WR104 a răspuns:

Nu trebuioe sa mai platesti nimic dupa aflarea rezultatelor.
Succes!