| Hasss a întrebat:

Buna seara TPU!
As dori sa ma apuc de pariuri online deoarece m-am plictisit sa merg 1 kilometru pana la o agentie de pariuri
Din ce m-am documentat pe internet am ales site-ul Unibet
Dar problema-i urmatoarea si anume retragerea banilor
am vazut ca singura metoda de a retrage bani este transfer bancar. Eu am decat 1 card de la ing. deci nu am ce face cu el...
Presupun ca-mi trebuie un cont bancar.
Ce trebuie sa fac ca sa am un cont bancar?
Ma duc la doamna de la banca si ce ii zic?

1 răspuns:
| Burjon a răspuns:

Ii spui ca vrei sa-ti faci un card! odata cu cardul, iti vei deschide si un cont bancar! iti bagi banii pe card si apoi i transferi in contul de pe site-ul pe care pariezi