| anonim_4396 a întrebat:

Am un amprumut la rbs am, figurez ca rau platnic doresc sa fac un credit ipotecar de refinantare dar nu stiu ce banca mi ar acorda acest credit

4 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

In conditiile prezentate cred ca niciun, faptul ca esti rau platnic este cel ce conteaza cel mai mult in balanta de verificari

| malymar a răspuns:

Cat de rau platnic? Se pot obtine refinantari aproape in orice situatie dar am nevoie de mai multe date. Intra pe http://bit.ly/bygzuA si lasa o adresa de mail.

| Gibescu_Alina_1983 a răspuns (pentru malymar):

Buna! asi dori sa intru in contact cu dumneavoastra daca se poate

| MissCamelia a răspuns:

Nici o banca. Incearca la provident sau plateste-ti datoriile si mai incearca peste niste ani