| Florin_Andrei_Mindru_1994 a întrebat:

Bună ziua.Cine știe ce bancă oferă un credit de nevoi personale sau o refinanțare pana la 200.000 de lei dar pe o perioada mai mare de 5 ani? Eu la toate am găsit pe maxim 5 ani dar e foarte mare rata. Menționez ca nu sunt rău platnic și nu am avut vreodată probleme cu vreo banca.

Răspuns Câştigător
| behappy2019 a răspuns:

Schimba destinatia creditului, 200.000 de lei e prea mare pentru a fi considerat un credit pentru nevoi personale, cauta eventual un credit de nevoi personale dar cu ipoteca (la aceasta suma sigur iti va cere o ipoteca)... Bafta

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Nicio banca nu iti va acorda un imprumut de 200, 000 mai ales la varsta ta. (presupun ca ai 25 de ani)