| crytical a întrebat:

Am un card BRD unde intru ce trebuie sa fac sa vad cat bani am pe el si tranzactiile etc.?

Răspuns Câştigător
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Nu, nu se poate asa, din cate stiu. Te duci la banca, arati cardul si buletinul, si ceri extrasul.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci la banca si ceri acces la internet bancking, contra cost desigur

| crytical explică (pentru suntserios):

Pai cam despre ce contra cost vorbim?

| suntserios a răspuns (pentru crytical):

Nu stiu cat e la brd, parca 6 ron pe luna

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Trebuie sa ai home banking activat, daca nu, ceri un extras de cont direct de la ghiseu. Parerea mea e ca prin internet banking, e mai usor. Costa cativa lei pe luna (depinde de banca)

| crytical explică (pentru RedheadOnTheRun):

Salut. cer un extras de cont si ii arat cardul sau cum, nu pot sa ma duc la un atm bancar sa scot extrasul?

| RedheadOnTheRun a răspuns (pentru crytical):

Nu, nu se poate asa, din cate stiu. Te duci la banca, arati cardul si buletinul, si ceri extrasul.