| motzzy13 a întrebat:

Am un card ING iar acum ceva vreme am fost pe minus cu, cativa lei. Mi-am reincarcat cardul dar nicio plata nu mi se accepta. Intrebarea e daca se poate "debloca" online. Am mai avut o situatie similara cu un alt card (strain) iar problema a fost rezolvata la banca foarte rapid dar ma intrebam daca in ceea ce priveste cardurile romanesti se poate face online.
Mersi anticipat!

1 răspuns:
| larrii a răspuns:

Daca ti s-a blocat cardul si nu mai poti efectua plati, poti suna la ING si vezi ce iti spun aia. Din cate stiu nu prea poti face nimic online in privinta asta