| PsychoDLight a întrebat:

Am un cont paypal facut cu un card Visa, dar intre timp am anulat cardul si contul aferent si mi-am facut alt cont si alt card. Acuma in cadrul contului paypal cum ar fi mai bine : sa dau remove la cardul anulat si sa dau add la cel nou, sau sa le las pe ambele?

2 răspunsuri:
| OmuVerde a răspuns:

Daruieste celor dragi un cadou ecologic de la Greenpeace: pixuri din hartie si plastic reciclat, semne de carte imprimate pe hartie reciclata (cu vapoarele Greenpeace), brelocuri, sireturi si tricouri inscriptionate. Comanda acum doar la Greenpeace Shop: http://www.greenpeace.org/romania/shop

| 4freedom a răspuns:

Din moment ce nu mai este valabil cardul respectiv, deoarece l-ai anulat, ar fi indicat să îl ștergi din contul paypal și să adaugi noul card. Desigur, îl poți lăsa, însă la ce folos?
Probabil că știi: doar cardul de tip VISA este acceptat pentru a efectua retrageri de bani din contul paypal pe card. Deci noul card ar fi bine să fie tot visa.