| ionut1816 a întrebat:

Am un leasing financiar pentru o mașina, as dori sa fac refinanțare insa bancile nu găsesc creditul in biroul de credit și nu au cum să-l refinanțeze iar prin nevoi personale primesc putini bani, cine știe unde sau cum as putea rezolva situația?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Inseamna ca nu ai platit tot creditul? Sau de ce bancile nu gasesc creditul, tot la ei trebuie sa mergi sa i ti aprobe alt credit.Refinanțare cum ai zis tu.