| Andrei81718 a întrebat:

Am un prieten care nu poate trimite bani pe revolut junior, stiti cumva de ce?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fii mai explicit, de unde sa trimita copilul ala banii?
De acasa, din alta banca, sau cum?

Revolut este o institutie financiara (ca si o banca), dar cu sediul in Anglia.
Contul de Revolut se face online si umplerea lui se face prin transfer bancar (online).

| kGeorge a răspuns:

Pentru ca nu ai voie sa faci asta. Fara acordul parintilor, nu poti face mai nimic pe revolut junior.
Din toate institutiile bancare, ati ales-o fix pe asta modernista care nici nu are bancomate prin tara.