| VladCraioveanu a întrebat:

Am un site si vreau sa primesc vizitatori.
Cum as putea sa promovez acest site?
Dau funda la cine ma ajuta!

9 răspunsuri:
| chelie91ptm a răspuns:

Te pot ajuta. Joc pe mai multe site-uri fifa si daca doresti te ajut.

PE cupacupelor, competitii, pgl, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimk de link, concursuri... uite, eu imi fac reclama aici :)))
www.efrumuseti.blogspot.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sriel in multe directoare si indexeazal pe google

| lavynya1 a răspuns:

Daca vrei te ajut eu sa iti promovezi site-ul.Iti vor intra cate persoane vrei.
Pentru 0.10 centi de persoana pot sa iti viziteze site-ul pentru minim 1 minut si daca ai banere sa iti dea click si pe vreo 2.
Pentru 10 persoane practic va trebui sa platesti 1 dolar.
Eu zic ca e convenabil, tu castigi mai mult cu AdSense.
Si in functie de cati utilizatori vrei sa ai, atat vei plati. Vrei 100 de utilizatori, vei plati 10 dolari. Vrei 1000 vei plati 100.
Vei vedea in traficul tau ca a crescut numele utilizatorilor.
De asemenea iti pot da si Ip-ul fiecarei persoane ca sa vezi ca nu intru eu de 100 de orilaughing.
Daca te intereseaza te rog sa imi spui.

| VladCraioveanu explică:

Nu cred ca metoda cu status este eficienta, adica pre putini vizitatori ar veni asa. Ma intereseaza daca stiti vreun site care sa trimita vizitatori spre siteul meu.

| partenersite a răspuns (pentru VladCraioveanu):

Www.partenersite.com este un site care trimite vizitatori unici.
Site-ul tau va fi afisat pentru o perioada de timp de 61 de secunde in fata miilor de membrii
Daca nu te descurci, te astept pe mess la ID partenersite@ymail.com

| VladCraioveanu explică:

Am gasit siteul asta care se pare ca trimite vizitatori:
http://trafic-site.ro
L-ati incercat?

| Andreea_7386 a răspuns:

Ai putea sa ti-l pui la status, sa rogi cunoscuti sa-l viziteze, sa cauti persoane cu site-uri si sa ii rogi sa te puna la affiliates =d

| Denice92 a răspuns:

Pui la ststus si rogi prietenii sa il trimita mai departe bafta la promovat