| BUBULINA a întrebat:

Cum as putea sa promovez si eu un site?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bubulina da cu ce te ajuta daca il promovezi?, eu in locul tau mi-as face propriul blog si as incerca prin diferite metode de a-l face cunoscut.

7 răspunsuri:
| BUBULINA explică:

Camy i-am trimis si Ralucai msg astept sa vad ce imi raspunde
e vb de site-ul www.ydetector.ro

| BUBULINA explică:

@camy este facut de un prieten si vreau sa il ajut
@tudor pe mine cu nimic pe un prieten il ajuta

| LuS[z] a răspuns:

Liders

| camy_1834 a răspuns:

Poi mai intai prezinta`l prietenilor.si zi`le sa il prezinte si ei la altii... pune si aici un anunt. daca va fi Raluca de acord.pe mess.

| camy_1834 a răspuns:

Poi eu de cate ori am intrat pe www.ydetector.ro e fff bun site`ul. e facut de tine? am intrat de multe ori. mi l-a recomandat o prietena.

| camy_1834 a răspuns:

Mda am inteles.cauta pe google.site`uri cu anunturi.si posteaza`ti acolo site`ul prietenului tau. mie chiar mi-a placut site`ul.bv lui

| SpikE a răspuns:

Prin reclame!