| SporeBox a întrebat:

Am vazut ca exista si un magazin TPU in care poti cumpara lucruri cu banuti. Cum fac rost de acei banuti? Transportul este gratis?

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

"Din dorinţa de a le mulţumi celor mai merituoşi utilizatori, TPU lansează acum magazinul de premii. Produsele de mai jos se pot achiziţiona contra monede virtuale TPU. Dacă nu ai acumulat suficiente monede TPU pentru a-ţi lua premiul dorit, poţi obţine mai multe contribuind pe site cu răspunsuri de calitate ce vor fi apreciate de către editorii noştri." Da, transportul este gratuit.

| SporeBox explică (pentru Ronnix):

Si cum pot sa vad cate monede am?

| Ronnix a răspuns (pentru SporeBox):

Acceseaza: https://www.tpu.ro/magazin-premii si vezi sectiunea "Monede disponibile".

| PainTech a răspuns:

Eu zic sa nu te axezi pe monede. O sa fii dezamagit. Monedele se dau foarte rar. Cu 2600 de raspunsuri ale mele am doar vreo 7 monede. Desigur, calitatea raspunsurilor este cea importanta in ceea ce priveste monedele.

Daca vrei sa stai pe aici pentru monede nu ai decat, dar iti garantez ca vei renunta mai repede decat crezi. Exista metode mult mai rapide si mai sigure de a face bani.

| SporeBox explică (pentru PainTech):

Ai dreptate. Am incercat sa fac monede si am renuntat dupa 20 de minute de dat raspunsuri?