| Anonimul151 a întrebat:

Aplicația FameUp se mai folosește în 2023? Este sigură? Se pot face ceva bani cu această aplicație? Ce părere aveți despre această aplicație? Pe FameUp, se poate promova contul de Instagram, care este de citate? Sau doar afaceri ( exemplu: cafenele, restaurante etc... ), se pot promova pe această aplicație?

În momentul în care dacă ești influencer și vrei sa promovezi ți se cere CNP-ul, iar în cazul persoanelor juridice care au o firmă ( trebuie puse detaliile firmei ). De aceea întrebam dacă este o aplicație sigură...

2 răspunsuri:
| Hkhtfcvhu a răspuns:

NU trebuie sa iti introduci absolut nicaieri CNP ul decat doar daca de ex este site de stat 100% sigur, nu toate prostiile de aplicatii etc pe net, nu au nevoie de CNP pentru nimic

| Anonimul151 explică (pentru Hkhtfcvhu):

Acolo pe aplicație trebuie să introduci CNP-ul ( așa scrie - la datele ce trebuie introduse ) - în momentul în care primești banii de pe promovare.