| PolBoss a întrebat:

As avea cate va intrebari pentru cei care au cumparat de pe Emag.ro.
1.Daca cumpar ceva primesc acasa sau trebuie sa ridic comanda de undeva.
2. Daca acel produs se strica cum fac cu garantia.

Răspuns Câştigător
| MrMihnea a răspuns:

1. Primesti comanda la dupa 2 zile acasa (transportul este gratuit daca comanda este peste 100 lei)
2. Primesti o fisa cu garantia si cand ti se strica produsul te duci la ei la reprezentanta si le prezinti problema

Funda?big grin

3 răspunsuri:
| TuguiMihai1 a răspuns:

1.Til aduc acasa...
2.Il expediezi prin curier sau il duci intr-un sorum si til inlocuesc
Dacva nu il au ppe stoc iti da la alegerea ta positea sa iti alt produs de bani aia sau sa iti retuzebani

Sunt mai seriosi decat multe magazine clasice.
Miau verificat si inlocuit o placa video de 1200ron in 15 min

| Edytza111 a răspuns:

Ti-l aduc ei a 2-a zi...si garantia ti-o aduc ei
BAFTA!

| 123456_9946 a răspuns:

Iti vn acasa comanda
ai 30 de zile sa te razgandesti