| MihaiNicolae1246 a întrebat:

As dori sa-mi incep o afacere la mine acasa!
Im puteti recomanda ce afacere merita sa incep?
Vreau sa precizez ca as face aia din hobby si ceva bani langa salariu.
Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cresti struți. E hobby-ul meu. Al tau care-i?

| Violleta2022 a răspuns:

Si noi cum am putea ghicii ce hobby te pasioneaza pe tine si ce ai fii tu capabil sa faci acasa, ca sa-ti dam aceste idei?

| Mirel4412 a răspuns:

Daca vrei sa incepi o afacere trebuie sa ai un plan foarte bine stabilit. Nu incepi nimic cu parerile noastre, fa ce-ti place, sa zicem ca stai la tara si poti sa faci gem, compot, zacusca, etc. Dar cine cumpara? Are cineva nevoie in apropierea ta? Cum o vei vinde? Cui o vei vinde? Cat costa? Ai certificat de producator? Produsele tale sunt testate d.p.d.v biologic? Etc...
Nu stiu ce serviciu ai, poate poti face lucrul pe care il faci si acolo, contra cost, separat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu trebuie sa vi cu idei și pasiuni. Nu sa ți dam noi exemple