| Tores a întrebat:

As dori sa stiu si eu un lucru si nu gasesc pe tot internetul acest raspuns, si anume: site-ul www.Gumtree.com a fost infiintat de Michael Pennington si Simon Crookall in anul 2000, iar in Mai 2005 a fost cumparat de renumita companie eBay proprietarii gigantului ebay.com. Vad peste tot stirea, ca a fost cumparat si acum este proprietatea lor...etc.
Intrebarea este:
Cu cati bani, cu ce suma a fost vandut site-ul www.Gumtree.com?

1 răspuns:
| peagus2000 a răspuns:

1.2 milioane de dolari... am gasit pe google...
big grin