| xgh3n123 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un skateboard element la pretul de 450 lei. Imi place foarte mult acest skateboard dar as vrea sa-mi cumpar si un BMX nu pot sa ma hotaras care sa mi-l i-au sa-mi fie mai de folos.Cine imi spune care ar fi mai bine si folositor primeste fundita!

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cat de bine te dai pe skate, sau cat de mult, gandeste-te mult, e totusi o decizie importanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti un skateboard.Pentruca un bmx se strica foate repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti un Almost Double impact sunt foarte bune si poti gasi pe bucati de pe siteul www.bmxmagazin.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti lua bmx o sa vezi ca daca iti iei o placa e mai bine daca ai bike ma ti se strica ceva si trebuie sa bagi ogramada de mani asa ca cu un skateboard iesi mai ieftin

| Gicone a răspuns:

I-ati un sk8, e mai cool si atragi fetele

| catalinmessi55 a răspuns:

Hey! si eu sunt skater! dar pe skate ai un avantaj ca daca e sa lovesti ceva sari de pe el asa cu bmx sa duce dracul deci ia-ti un sk8

| rares10 a răspuns:

Bmx e mai bine decat skateboard pentru ca poti merge cu bmx la scoal decat cu skateboarduwinking

| denis260170 a răspuns:

Ok si eu sunt skater mai bine un skate si te rog ai o imagine de pe net ca mie mi s-a rupt decku element si as vrea sa kumpar ca ma dau pe un blind vai de mama lui deci Sk8

| Florin_3801 a răspuns:

Eu le am pe ambele si mai cul arati cu un bmx
dar arati cool si cu skateboard-ul
ia-ti un skate
apoi strange bani si ia-ti un bmx

| Lolypop_4017 a răspuns:

Skateboard ar fi muuuult mai cool

| sexdrive_1473 a răspuns:

Bmx cu siguranta

| element123445 a răspuns:

Http://bmxmagazin.ro/detalii/element-section-7.5-4393/ vand placa asta la 400 lei nou nouta azi am primit-o daca vrei lasa-mi un mesaj