| DeniNico123 a întrebat:

As vrea sa ii cumpar fratelui meu ceva si nu stiu ce sa ii cumpar deoarece e mic. El are 4 ani. P. S. cine da primul rasp. folositor(care cred eu ca e folositor)primeste funda! Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Lulu96 a răspuns:

Ii poti cumpara un puzzle. Este educativ si isi dezvlota creierul facand-ul. Sau o carte de colorat cu numere, animale, etc. funda?

3 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

O masinuță de jucărie, ceva e imbracat sau dacă ai bani am văzut in piată la obor laptopuri de jucărie pentru copii, c am scumpe la 250 lei (2 milioane 500 000 lei vechi)

| DeniNico123 explică (pentru BRG):

Masinutze are si chiar daca i as cumpara una nu cred ca o va avea si a doa zi sau cel putin nu o va avea intreagalaughing

| a1doru a răspuns:

Mergi cu el la magazin si pune-l sa aleaga el ce ar vrea.