Întrebare recomandată | annakiss a întrebat:

As vrea sa imi fac un cont bancar la banca transilvania... Cu ce acte ar trebui sa merg la banca pentru a-mi face contul?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi buletinul original si copie restul nu stiu.

| Addutza95 a răspuns:

Cu buletinul si copie dupa certificatul de nastere...si parintii daca esti minor... funda?

| k1Do0 a răspuns:

Te duci la banca iti va da o hartie pe care trebuie sa o completezi trebuie sa o semneze unul din parinti dupa te duci la banca cu suma de 20 lei, buletinul si acea foaie si intr-o saptamana e gata cardul iar bani 20 lei care i-ai dat ii vei gasi pe card.