| Xenoverse1 a întrebat:

Cum pot crea un cont bancar la Banca Transilvania?

Răspuns Câştigător
| DarkGoblin a răspuns:

Salut. E destul de simplu. Trebuie sa ai varsta împlinită de 18 ani si cartea de identitate. Nu ai nevoie de alte documente. Iti urez succes!

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mergand la banca cu cartea de identitate

| ibaal a răspuns:

Mergi la banca!

| christine99 a răspuns:

Iti iei cartea de identitate si te asezi la coada in fata ghiseului.

| Xenoverse1 explică (pentru christine99):

In afara de cartea de identitate ce imi mai trebuie?

| PeggyRock a răspuns:

Intri pe https://www.bancatransilvania.ro/bt-sign-up/ și îți poți deschide cont on-line.

| Xenoverse1 explică (pentru PeggyRock):

Si cum e cu contul online ca nu ma pricep.

| Bizon95 a răspuns (pentru Xenoverse1):

Din cate imi dau seama te inregistrezi on-line si iti faci un cont
DAR
sunt 100% sigur ca tot trebuie sa te duci la un ghiseu cu buletinul, doar ca asa salvezi timp cat sa nu stai in banca pana te intreaba fiecare detaliu in parte ci il completezi singur acasa!