| PlayFreestyleFun a întrebat:

As vrea sa inchiriez o garsoniera in Craiova, dar nu as plati foarte multi bani. Cat m.ar costa totalul: chiria+ intretinerea+curent+gaze? Dati-mi pretul tot sub forma aceasta, adunate ca sa vad cat m.ar costa si fiecare in parte

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu putem sa iti zicem un pret fix, totul depinde de tine ce preferinte ai si cat consumi.

O garsoniera pleaca de la 100euro pana la 300-350euro depinde de zona, de starea ei, de dotari samd.

In rest intretinerea, curentul samd depind de tine. Daca iarna stai in chiloti in casa platesti un pret, daca dormi cu fes alt pret.

In medie utilitatile ar trebui sa fie undeva la 200-300 ron + vreo 500-600 ron garsoniera ajungi si la 1000 ron