| rosu1996 a întrebat:

As vrea si eu sa ma angajez. Ce stiu sa fac? Am 20 de ani, la 18 m-am angajat la fabrica Artic, si am lucrat pana acum o luna pana cand mi-a expirat contractul. Si ar trebui sa aștept pana la 1 ianuarie când spun ei ca ne-ar rechema. Eu fac lupte libere de câțiva ani, am un cazier curat, liceul la baza. Daca sunt persoane interesate, aștept mesajele voastre. Mulțumesc anticipat

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai spus ce stii sa faci. Luptele libere nu au relevanta.

| rosu1996 explică (pentru darrio2007):

Pot oferi paza personală sau a uni obiectiv. Ce stiu sa fac, pai locul unde am lucrat mi-a oferit doar 2 avantaje, stiu sa manevrez un stivuitor, pot lucra in echipa, învăț repede si cam atât

| Pandhoraa a răspuns:

Poti incerca sa lucrezi de acasa ca operator inteviu asistat de calculator, e un job part time cu contract de munca
http://www.mercury.ro/field-interviewers-other-collaborators/operator-cati/
daca erai din Bucuresti puteai lucra in callcenter ul lor
mai poti completa chestionare online
http://www.exprim.ro/
aste sunt sugestii pana cand vei gasi ceva stabil de facut
bafta!