| Irinutsa a întrebat:

Bună,TPU! Am o mică întrebare : " Pe ce dată sărbătoriți Crăciunul? Pe data de 25 decembrie sau pe data de 7 ianuarie? " Eu spre exemplu sărbătoresc pe data de 7 ianuarie în sînul familiei. Aștept răspunsurile voastre. Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Buna!
Pe 25 Decembrie, atunci e toata familia, ne bucuram impreuna. Ma gandesc ca la tine, sunteti cu totii pe 7 ianuarie, corect?
Craciun Fericit!

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pe data de 25 decembrie sarbatoresc

| unknownn a răspuns:

Nu sarbatoresc straight face!

| Irinutsa explică (pentru unknownn):

De ce nu sărbătorești Crăciunul? este una dintre cele mai frumoase sărbători ale anului.

| Azµre a răspuns (pentru Irinutsa):

+ 1 E pe dracu...

| EuSiDoarAtat123 a răspuns (pentru Irinutsa):

Probabil nu sarbatoreste Craciunul fiindca nu este crestin si are alta religie la care nu se sarbatoreste Craciunulbig grine ex e Evreu sau e Budist...

| unknownn a răspuns (pentru Irinutsa):

Urasc oamenii falsi. In aceasta perioada a anului numai de ei dai!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Spiritul Craciunului e o stare care trebuie sa tina tot timpul anului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sarbatoresc pe 7 ianuarie happy

Răspuns utilizator avertizat
| JustRoxanne a răspuns:

Pe 25 decembrie!

| yyyyy a răspuns:

Buna!
Pe data de 25 decembrie.
Pa, pa.

| EuSiDoarAtat123 a răspuns:

Pe 25 Decembrie

| Erica2018 a răspuns:

Eu il sarbatoresc pe 7 ianuarie, inainte il sarbatoream pe 25 decembrie, insa acu nu il mai sarbatoresc.

| StYle3 a răspuns:

Eu,chiar si alti sarbatorim pe 25.