| adriana1991 a întrebat:

Astăzi am fost sa inchei o asigurare privata de sanatate la NN, dar persoana care încheie polița s-a purtat arogant si m-a interogat e normal? A interesat-o de unde fac rost de bani daca am salariul mic.

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Probabil asa e procedura la ei, daca nu era asa nu avea de ce sa te intrebe...

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am fost 10 ani în asigurări. Așa ceva nu se face. Ca agent de asigurări nu ai voie să faci o asigurare prin care cineva spală bani ilegali. Dar nu întrebi direct, faci o investigație.

| Zuzu1991 a răspuns:

Daca s-a purtat real arogant, NU e normal
insa daca ai salariu mic... nici anormal... imi pare rau