| roxxixcutzza a întrebat:

Ati angaja o firma de organizare care ar face totul pentru nunta voastra?

Răspuns Câştigător
| Doiniţa_3278 a răspuns:

Nu nu cred ca poti avea incredere in oricine. Daca cunosti bine aceasta firma si esti sigura ca nu te vor amagi... poate. Mai bine i-ai singura totul sub control. poate mai iai si ceva ajutor din partea prietenilor sau mai stii. happy

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E mai usor sa te duci la primarie si sa firmezi actele de cununie civila, biserica e un ban pierdut decat sa ii cheltui acolo pleci direct in luna de miere.

| Uilula a răspuns:

Sub nici o forma pentru a-i face un cadou iubitului/iubitei pentru ca l-am facut eu si am organziat eu totul

| roxxixcutzza explică:

Foarte frumos... Daca te intereseaza un portofoliu de artisti sau orice altceva legat de organizare, am postat un link la finalul caruia se afla un numar de contact.

| roxxixcutzza explică:

Eu am inceput colaborarile cu o astfel de firma si vroiam sa stiu parerile voastre si cum ati vedea voi sa fie o nunta. Incerc sa fac un portofoliu in functie de ce se cere.Anumite chestii nu se pot discuta aici, dar pentru detalii imi puteti lasa mesaje.

| CreateriaEveniment a răspuns:

Poti avea deplina incredere in cei de la www.createria.ro