| SaveTheNature a întrebat:

Ce este cel mai important la o nunta? -dupa parerea voastra?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
la un asa eveniment, totul este important, per total, organizarea face ca nunta sa fie un real succes...
muzica/ambianta/primirea/spritul/meniul/servirea...toate la un loc, fac o petrecere reusita.
O zi frumoasa sa aihappy

10 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

Petrecerea cu tot ce implica ea:invitati, muzica, meniu.Important e sa-ti aduci aminte totdeauna cu placere de ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu inceapa.

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Momentul in sine.

| Anonim0100 a răspuns:

Salut.
Este ca nuntasi sa se simta bine, si lumea de acolo. Sa fie voie buna ca restul vine de la sine.
Pa, pa!

| CristiSeeker a răspuns:

Invitatii.

| sabrina103 a răspuns:

Sa simti ca treci in alta etapa alaturi de cineva.

| DavidOsam a răspuns:

Ala care fura mireasa si uita sa o mai aduca inapoi.

| George97108 a răspuns (pentru DavidOsam):

Du-te si-npuscate rolling on the floor

| jmarley a răspuns:

Lăutarii

| KiduuxD a răspuns:

Ce întrebare laughing. Păi totul este important. Design-ul, mâncarea, invitații. Totul trebuie să fie frumos aranjat, bine pregătit și oameni cu bun simț. Cel mai important lucu este SĂ TE DISTREZI. Să te simți foarte bine, asta e tot ce contează laughing).