| alegzender a întrebat:

Cum ar fi nunta voastra ideala?

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Hmm.nunta ideala.:x
mi'ar placea sa se desfasoare in aer liber:x
http://www.abreathofheaven.com/BrooksWed1.jpg
sa am o rochie alba lunga superba:x
http://www.btanunturi.ro/diverse/photos/photo148355.jpg
Un machiaj natural, un buchet de flori alb :x
http://www.enuntamea.ro/......i_mare.gif
o coafura superba:x
http://www.sepoarta.ro/......ese-49.jpg
Visez ca ziua nuntii mele va fi perfecta.Incepand de la decoratiuni, invitati, muzica, coafura si alegerea rochiei, totul da batai de cap tuturor mireselor insa daca stii sa te organizezi si sa o iei incetul cu incetul totul va iesi asa cum ti-ai dorit si ti-ai imaginat:x
Sunt multe de planificat inainte in orice caz abia astept ziua aceea magnifica:x

5 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

Noaptea dinaintea nuntii sa nu pot dormi de emotii, gandurile viitoarei fericiri sa nu-mi dea pace, iar cand ma trezesc sa primesc rochia mea de mireasa, alba, superba, iar persoanele insarcinate cu machiajul si coafiura mea sa ma faca sa arat divin. Sa merg la biserica intr-o limuzina neagra, de lux, iar cand ajung sa zaresc toate persoanele dragi mie, familia, prietenii, si tata sa ma conduca la altar, unde sa fie mirele meu, Fat-Frumos, asteptandu-ma cu un zambet larg si coplesit de frumusetea mea. Dupa ce ne juram iubire eterna sa mergem la petrecere, care sa se desfasoare intr-un local luxos, personalizat cu inimioare si declaratii de dragoste. Acolo sa dansam si sa fim in centrul atentiei toata seara, iar dupa sa avem parte de cele mai romantice momente, urmand ca a doua zi sa plecam in luna de miere pentru minim 5 luni, intr-un loc exotic day dreaming

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Perechea ideala, cerc restrans, mediu intim, si o atmosfera listita si euforica undeva in natura, aproape de apa si verdeata.

| georgiana a răspuns:

Veselie, familia si prietenii reuniti si casa de piatra!

| Zodiac a răspuns:

Pai.laughing. Simpla. ceva retras.persoanele de incredere si atat.maxim 20 de persoane.big grin

Peace

| lynysyk a răspuns:

A mea a fost deacum.